Wybierz język: [ENGLISH] [SLOVENSKÝ] [Początek] [Mapa strony]  

historia strony:

Niestety zaobserwowaliśmy na naszej stronie spadek odwiedzin w 2010 roku :(
Spowodowane jest to pewnie tym, iż coraz więcej ludzi szuka informacji na portalach społecznościowych np. FB czy G+.
Pocieszające jest jednak iż wydłużył się nieznacznie czas przegladania naszej strony z 1,38 (2009) do 1,47 (2010) oraz ilość odwiedzonych stron podczas jednej wizyty z 2,97 (2009) do 3,80 (2010) :)

05.10.2010:
Dużych zmian na stronie nie ma. W ostatnich dniach poprawiłem trochę błędów, które już dawno powinny zostać poprawione. Nastąpiła także przesiadka na nowszą wersję PHP. Spowodowało to chwilowy brak dostępu do strony i stratę pozycji w wyszukiwarkach ale już nadrabiamy straty :) Na naszym forum: forum.jurgow.pl został założony wątek w którym proszę o wpisywanie co się nie podoba na stronie albo co powinno się na niej znaleźć.
Od czasu założenia strony minęło już sporo czasu. Pojawiła się konkurencja, z którą trzeba konkurować :)
Niedługo koniec roku i trzeba będzie zrobić kolejne podsumowanie. Zobaczymy jakie będzie.

04.05.2010:
Zrobiłem trochę drobnych poprawek w różnych częściach strony (tytuły, metatagi).

29.12.2009:
Aktualizacja strony nie odbywa się tak jakbym sobie teko życzył jednak staram się w miarę moich możliwości od czasu do czasu dorzucić coś nowego. Zbliża się nowy rok a wraz znim trudne decyzje odnośnie strony...
Nie zamierzam jak na razie jej zlikwidować, jednak adres www.jurgow.pl staje się coraz bardziej pożądnany. Także forma strony może się w niedługim czasie zmienić a wraz z nią treść która będzie tutaj prezentowana. Pożyjemy, zobaczym jak się to wszystko skończy. Podziel się opinią o stronie: Wirtualny Jurgów. Na koniec krótkie podsumowanie ostatniego roku:

12.09.2008:
  strona www.jurgow.pl staje się coraz starsza. powoli zbliża się do swojego dziesięciolecia. pierwotna jej forma znacznie różniła się od aktualnie prezentowanej wersji. Człowiek jednak z czasem się uczy nowych rzeczy. Zapraszam wszystkich do współpracy nad stroną (po raz kolejny) nie ma się czego bać :)

03.09.2007:
  chociaż chyba i tak nikt tu nie zagląda, to i tak napiszę :). jeśli ktoś ma ochotę na publikację swoich treści (zdjęć, tekstów, uwag, komentarzy) na stronie www.jurgow.pl, niech skontaktuje się z jednym z redatorów naszej strony: formularz kontaktowy. wiadomo, że każdy ma ograniczoną pulę wolnego czasu a przydało by się żeby jurgowska strona "żyła" i zawierała aktualne informacje.

17.07.2006:
  historia strony nie była już dość dawno uaktualniana ... nawet ja nie wiem dlaczego. jakoś tak wyszło. strona o jurgowie ma już prawie 7 lat! kończymy zabawy w przedszkolu i czas od września wziąć się za porządną naukę ;) w ostatnim czasie na stronie mało się dzieje. od czasu do czasu jakieś posty na forum lub dodanie paru fotek do galerii, czasami jakiegoś niusa. poprawiłem też parę błędów ale i tak ciągle jest trochę do poprawienia.

31.07.2004:
  zrobiłem trochę małych poprawek oraz dodałem nowe zdjęcia do opisu tartaku i kościoła. nastąpiły też przeróbki w aktualnościach. można teraz je przeszukiwać. wyszukiwanie działa na razie tylko dla aktyalności. wiele osób prubuje szukać informacji o wynajmie pokoi itd. jak na razie nie ma takich informacji na stronie. jeśli będą na pewno będą widoczne.

22.05.2004:
  zacząłem się dzisiaj troche bawić stronką ale jakoś po paru chwilach przeszło mi natchnienie i skończyło się na dodaniu czegoś aktualnego. reszta pozostała bez zmian. jeśli nie wydarzy się nic nie przewidzianego to może trochę ożywie stronkę w najblizszym czasie. coraz więcej ludzi z jurgowa zaczyna interesować sie internetem na poważnie więc może wreszcie aktualności będą aktualne ;)

07.04.2004:
  nie dużo brakowało a moja strona przestała by istnieć! straszne! na szczęście w pore zareagowałem i sprawa się wyjaśniła. może niektórzy by się ucieszyli, że stronka zniknęła ale większość odwiedzających była by smutna. przynajmniej taką mam nadzieję. w najbliższym czasie czyli gdzieś tak do połowy maja żadnych znaczących zmian nie będzie niestety na stronie z braku wolnego czasu. postaram się coś nowego dorzucić przed wakacjami jakieś nowe zdjęcia ... jednak zależy to od wielu róznych rzeczy. piszcie do mnie co chcielibyście znaleźć na stronie, co trzeba poprawić mój adres to info(małpa)jurgow(kropka)pl bo niby odwiedzacie strone a jakoś zero odzewu z waszej strony.

20.03.2004:
  ze względu na brak czasu prace nad stroną ograniczają się głównie do uaktualnienia od czasu do czasu działu aktualności oraz poprawy literówek, które niewiadomo czemu ciągle jeszcze gdzieś się pojawiają. jeżeli ktoś jest zainteresowany współtworzeniem strony to proszę o kontak e-mailowy: lucjan(małpa)jurgow(kropka)pl. jeśli chciałbyś coś opublikowac na naszej stronie możesz sie także z nami skontaktować.

25.08.2003:
  przygotowywane jest nowe opracowanie działu o zespole regionalnym.

06.04.2003:
  ostatnio staram się jak mogę uaktualniać wiadomości z jurgowa na bieżąco w miare moich możliwości. strona jest coraz częściej odwiedzana co mnie bardzo cieszy jednak nie mogę w żaden sposób zachęcić odwiedzających do korzstania z forum :-( napisz do mnie dlaczego tak jest info(małpa)jurgow(kropka)pl

02.01.2003
  rozszerzenie działu "zabytki" oraz poprawienie kilku drobnych błędów. podobno występuja na stronie takze błedy ortograficzne, jednak ciężko jes mi je wyłapac. jeśli więc znajdziesz jakieś daj mi znać pod ten adres: lucjan(małpa)jurgow(kropka)pl

27.12.2002:
  w ostatnich dniach starego roku korzystając z okazji, że mam troche wolnego czasu postanowiłem poprawić dział aktualności tak aby dodawanie nowych informacji było prostsze i zrozumiałe dla innych z którymi chcę współtworzyć ten serwis.
  

16.08.2002:
   powoli dział folklor nabiera odpowiedniej zawrtości. udało sie umieścić wreszcie trochę informacji o zespole jurgowskim w podstawowej struktórze strony. jest też dział z nasza jurgowską muzyką ludową oraz tekstami piosenek ludowych. poprawione zostało kilka błedów wizualnych i technicznych. teraz wszystko powinno działać lepiej. także wersja w języku angielski została poprawiona i uzupełniona. mam nadzieję że jeszcze w tym miesiącu wszystkie działy zostana uzupełnione o dalsze informacje i nowe zdjęcia.

04.07.2002:
  trochę drobnych zmian na stronie. mam nadzieję, że pod koniec miesiąca uda mi się dodać trochę nowych rzeczy na stronie. dnia 16.07.2002 będę miał obronę pracy dyplomowej a potem przydało by się trochę wolnego i mam nadziję, że znajdę wtedy czas na prace nad stroną.

06.04.2002:
  aktualizacja i budowa strony nie postępuje tak szybko jakbym chciał. w ostatnim czasie nastąpiło bardzo mało zmian. jedyną poważniejszą zmianą jes dodanie forum dyskusyjnego. jeśli chcesz wziąść udział w dyskusjach, kliknij tutaj. i zarejestruj się.
  oprócz tego nie nastąpiły żadne rewolucyjne zmiany na stronie. myślałem, że w kwietniu umieszczę tutaj jakies nowe wiosenne zdjęcia jednak powróciła zima i jestem zmuszony czekac na wiosenną pogodę.

02.03.2002:
  niestety tak jak przewidywałem nie udało się skończyć części o weselu spiskim. ciągle jednak prowadzone są prace które zmierzają w tym kierunku. w dziale folklor powoli umieszczane są jurgowskie piosenki. jakosć nagrania jest dosyć kiepska, postaramy się jednak zrobić coś aby była lepsza. dział o folklorze i zespole jurgowskim. aktualnie nie stanowi on jeszcze integralnej części strony, ponieważ jest w budowie.

01.01.2002:
  strona chwilowo jest raczej mało aktualizowana, z powodu braku czasu. przygotowywana jest część strony o weselu spiskim oraz o tańcach regionalnych, piosenkach no i oczywiście spiską muzyką.
mam nadzieje, że przynajmniej część z tych rzeczy pojawi się przed końcem stycznia.

02.07.2001:
  ostatnie zmiany, są to głównie zmiany kosmetyczne i poprawienie funkcjonalności strony. nadal nieznana jest jeszcze ostateczna forma szaty graficznej. w sumie to nie wiadomo jakie informacje bedą pojawiały sie na stronie a jakie nie.

11.03.2001:
    strona staje się prawie oficjalna  :-) a to głównie za sprawą bogdana barana, jana wojtasa i innych członków zespołu regionalnego z jurgowa, których udało mi się zachęcić do tej strony.

04.03.2001:
    zmiana serwera na którym umieszczona jest strona. wkrótce pojawi się także jej nowa bardziej dynamiczna wersja z wykorzystaniem php. jest także próbka strony zrobionej w technologii flash, jednak jest to tylko intro i umieszczone w nim linki nie są zgodne z nową strukturą strony. można je jednak obejrzeć tutaj. jeśli znajdę odpowiednią ilość czasu, jest możliwe że zostanie ona poprawiona i dostosowana do nowej strutury.

data nieznana rok:1999
  powstał pomysł zrobienia strony o rodzinnej miejscowości. zawierał niewiele informacji. ciągle jeszcze istnieje jego wcześniejsza wersja pod adresem http://lsoltys.republika.pl/main.html aktualnie jednak steje się ona bardziej moją prywatną stroną niż stroną o jurgowie.

[Linki] [Historia strony] [Kontakty] [Statystyka strony] [O stronie]

Jurgow.pl 1999-2017